Open gym/posilovna

 

Pro vstup do OpenGym/ POSILOVNA nepotřebuješ ŽÁDNOU REZERVACI – stačí, když přijdeš a můžeš začít makat.

Sál 1

 Jedná se o sál, které Vaše bystré oko spatří hned při vstupu do Fitness Bitevní pole. Do prostoru Open Gym (posilovna) nespadá sál pro skupinové lekce.

Sál 2

V době, kdy v sálu pro „Skupinové lekce“ neprobíhá žádná hodina, což zjistíš tak, že se podíváš na rozvrh v našem rezervačním systému, tak je možné využít i tento sál, kde se nemusíš bát toho, že ti vypadne osa/ činka či shaker z ruky.

Otevírací doba:

Po – Pá: 7:00 – 22:00

So: zavřeno

Ne: 15:00 – 21:00

Co sakra znamená opengym?

OpenGym neboli otevřený prostor ke cvičení, kde můžete kombinovat prvky: Powerliftingu, Strongman tréninku, kalisteniky, kulturistických principů, vzpírání a funkčního tréninku.

Co všechno si v něm můžeš vyzkoušet?

workoutové hřiště, lana, boxovací pytle, velké činky, jednoručky, kettlebely, vybavení pro silový trojboj, platformu pro vzpírání, wallbaly, expandery, trx, vybavení pro funkční trénink, tyč na pole dance a mnohé další …

Jestliže chcete mít výsledky, pak neustále musíte své tělo šokovat, resp. nedovolit mu se adaptovat na dané cviky či jejich provedení. Pak má každý trénink smysl a dlouhodobé výsledky. Náš opengym je tedy ideální místo k Vašemu snažení.

Zkráceně řečeno, budeš prostě nadupaný frajer/-ka, který umí úplně všechno.