Skupinové lekce

Sál je primárně určen pro skupinové lekce, avšak v době, kdy v sále neprobíhá žádná vypsaná lekce (viz. rezervační systém), je tento sál možno využit i se všemi pomůckami, které v něm naleznete.

Kruháč

Z pohledu stručnosti a jasnosti bychom přiblížili kruhový trénink jako nejefektivnější způsob, jak posílit celé tělo. Avšak, naši Biteváci již ví, že má v sobě i jiné kouzlo. #PKT

Kruháč – začátečníci

Tato lekce je primárně vypsaná pro začátečníky, pro sportovce po delší pauze a pro všechny, kteří potřebují zjistit, která úroveň jim bude sedět do startu získávání zpět své kondice. Méně náročné cviky, delší pauzy. #PKT(Recruit)

TRX

Komplexnost, Motivace a v neposlední řade Variabilita! Silný střed těla (#core) je základ všeho. Tato lekce ti 100% umožní ho získat.

Power jóga

Lekce, na které se protáhnete, zahřejete své tělo, uklidníte svou mysl, nabijete příjemnou pozitivní energií a veřte tomu, že i zapotíte.

Battle Cross

Naučíš se správně využívat olympijskou osu, kettlebell, dělat dřepy na jedné noze, muscle-up na hrazdě, pronikneš do základů vzpírání a mnohé další. To vše zabalené v WOD (workout of the day), při kterém komplexně posílíš každý sval na svém těle. Battle Crossfit – to je výzva, která se neodmítá.

Battle Fit Box

Dynamický cvičební program, při kterém se využívá prvků boxu a kickboxu. Během lekce se střídají dynamické údery a kopy, při kterých dochází k velkému energetickému výdeji a efektivnímu posilování končetin a trupu. K velkým výkonům vás bude motivovat zábavná hudba a naše energické instruktorky.