skupinové lekce

Sál je primárně určen pro skupinové lekce, avšak v době, kdy v sále neprobíhá žádná vypsaná lekce (viz. rezervační systém), je tento sál možno využit i se všemi pomůckami, které v něm naleznete.

 

 

Kruháč

Z pohledu stručnosti a jasnosti bychom přiblížili kruhový trénink jako nejefektivnější způsob, jak posílit celé tělo. Avšak, naši Biteváci již ví, že má v sobě i jiné kouzlo. #PKT

 

 

Kruháč – začátečníci

Tato lekce je primárně vypsaná pro začátečníky, pro sportovce po delší pauze a pro všechny, kteří potřebují zjistit, která úroveň jim bude sedět do startu získávání zpět své kondice. Méně náročné cviky, delší pauzy. #PKT(Recruit)

 

 

TRX

Komplexnost, Motivace a v neposlední řade Variabilita! Silný střed těla (#core) je základ všeho. Tato lekce ti 100% umožní ho získat.

 

 

Battle HARDCORE

Posilování ve vysoké frekvenci, prvky Tabaty. Zaměřeno na silově funkční trénink, prvky z výcviku speciálních jednotek. Tohle je trénink, po kterém se domů budete plazit po čtyřech

 

 

Battle pump

Hledáš zábavnější alternativu namísto posilovny? Pak skupinová lekce "Bitevní Pump" je pro tebe ideální řešení. Jedná se o intenzivní celotělové cvičení, kombinace silového s aerobním tréninkem, za použití zátěžové tyče a kotoučů tří hmotností.

 

 

Power jóga

 Lekce, na které se protáhnete, zahřejete své tělo, uklidníte svou mysl, nabijete příjemnou pozitivní energií a veřte tomu, že i zapotíte.

 

 

Battle Crossfit

Naučíš se správně využívat olympijskou osu, kettlebell, dělat dřepy na jedné noze, muscle-up na hrazdě, pronikneš do základů vzpírání a mnohé další. To vše zabalené v WOD (workout of the day), při kterém komplexně posílíš každý sval na svém těle. Battle Crossfit – to je výzva, která se neodmítá.

 

 

Battle HIT

 Intenzivní a dynamická hodina, ve které získáte nejen kondici, ale také krásně zpevníte střed těla a zbavíte se "okrasného tukového prstence".