Komplexní workshop na stojky – pro pokročilé

Po úspěšném prvním workshopu (Komplexní workshop na stojky), který u nás Kuba měl začátkem srpna, tě zveme na další navazující.

Prvním workshopem sis osvojil základy stoje na rukou a nyní nastal čas, když už se do stojky (myšleno jakékoliv variace) dostaneš, tvou pohybovou dovednost zdokonalit a zlepšit jak tvou techniku, tak i efektivitu silových cviků, aby tvůj stoj na rukou byl něco, za co se opravdu nemusíš stydět.

Můžeš se tedy opět těšit na 3-hodinový komplexní workshop s Jakubem Michnou zaměřený na stoje na rukou.

Obsahem semináře je ucelený koncept teorie, protahování, mobilizace a průpravných pohybových i posilovacích cviků, které jsou nezbytné pro získání správné techniky stojek.

Důležitou součástí je také analýza pohybového aparátu (zejména ramen), která určí slabé a silné stránky “stojkařů”. Teprve pak následuje trénink samotných variant stojek v prostoru i u zdi.

Cílem workshopu je účastníkům ukázat, že stojka není primárně o síle a může být při správném provedení dokonce i relaxační pozicí (stejně jako když stojíme na nohou).

Po absolvování obsáhlého workshopu by každý účastník měl získat dostatek teorie a praktických znalostí, aby mohl stojku trénovat sám.

Workshop není vhodný jen pro ty, co se v podstatě nikdy nehýbali, nebo mají chronické problémy s rameny či zápěstím.

Cena: 550 ,-

Maximální kapacita: 12 lidí

Rezervace:
tomas.steinhart@bitevni-pole.cz

Budeme se těšit.
Ať to stojí :))