Skupinové lekce

Sál je primárně určen pro skupinové lekce, avšak v době, kdy v sále neprobíhá žádná vypsaná lekce (viz. rezervační systém), je tento sál možno využít i se všemi pomůckami, které v něm naleznete.

Kruháč

Z pohledu stručnosti a jasnosti bychom přiblížili kruhový trénink jako nejefektivnější způsob, jak posílit celé tělo. Cvičení zde probíhá buď s vlastním váhou těla, či za použití externí váhy. Na své si přijdou siláci, vytrvalci či rekreační cvičenci, kteří si chtějí užít skvělý čas ve skupině sportovně nadšených lidí a pohodových trenérů.

Kruháč – začátečníci

Tato lekce je primárně vypsaná pro začínající cvičence, pro sportovce po delší pauze a pro všechny, kteří potřebují zjistit, která úroveň obtížnosti jim bude sedět do startu získávání zpět své kondice. Primárně cvičení s vlastní váhou těla bez použití externí váhy, méně náročné cviky, delší pauzy.

TRX

Všestrannost, funkčnost a svalová zdatnost jako hlavní atributy cvičení na závěsném systému TRX. Benefity jsou nejen v redukci váhy, zpevnění středu těla, ale také získání potřebné fyzičky, která vám následně usnadní zvládnutí náročnějších cviků. Budete se cítit lépe jednak při tréninku v posilovně, tak i v každodenním životě. TRX také vřele doporučujeme Všem začínajícím cvičencům. Důvodem je libovolné nastavení obtížnosti daného cviku a to na základě sklonu těla, který při něm zaujmete.

Pražskej serfovej klub

Každé pondělí a čtvrtek od 20:00 můžete v bitevním sále, pod vedením serfového instruktora Jakuba Michny a Míšy Kopčilové, zapracovat na fyzické kondici, mobilitě, flexibilitě a na základních serfových technikách. Tak nečekej, až přijde ta pravá vlna a staň se králem take-offu už nyní.

Další služby

Posilovna

Osobní trénink

Bitevní kemp