Skupinové lekce

Sál je primárně určen pro skupinové lekce, avšak v době, kdy v sále neprobíhá žádná vypsaná lekce (viz. rezervační systém), je tento sál možno využít i se všemi pomůckami, které v něm naleznete.

Kruháč

Z pohledu stručnosti a jasnosti bychom přiblížili kruhový trénink jako nejefektivnější způsob, jak posílit celé tělo. Cvičení zde probíhá buď s vlastním váhou těla, či za použití externí váhy. Na své si přijdou siláci, vytrvalci či rekreační cvičenci, kteří si chtějí užít skvělý čas ve skupině sportovně nadšených lidí a pohodových trenérů.

 

Popis jednotlivých lekcí:

Silový kruháč
Lekce je zaměřena na cviky s externí váhou. V průběhu lekce se řeší nácvik a správná technika nadstavbovým cviků, které Vašemu tělu dají potřebný impulz a nakopnou Vás k lepším výsledkům. Kettlebell, olympijská osa, jednoruční činky, gymnastické prvky. Krátký nástřel toho, na co se můžete na této lekci těšit.

Kardio kruháč
Jedná se o frekvenční kruhový trénink, při kterém vypálíte všechny potřebné kalorie z těla. Cviky jsou zde dynamické, ve vysokém tempu, skákání a hopsání vždy vítáno, ale také se můžete těšit na cviky s externí váhou, na kterou jste zvyklý a která dotvoří Vaši lekci k dokonalosti.

 

 

Kruháč 

Tato lekce je vypsaná jak pro začínající cvičence, tak pro ty zkušenější – každý si zde najde to své, každé stanoviště se dá váhově i technicky přizpůsobit. Cvičíme jak s vlastní, tak externí vahou.

Kurz: Jak správně cvičit

Chceme, ať nejen cvičíte, ale především ať cvičíte správně, tak jsme pro Vás otevřeli tento workshop, který bude dostupný každou neděli a bude mít dvě podoby.
Nejde ti na kruháči nějaký cvik? Nejsi si jistý, jestli cvičíš správně? Zde ti nabízíme prostor se to pořádně naučit, protože víme, že na lekci na to není vždycky čas.  Aktuální kurzy naleznete na stránce “Nabídka služeb/ Kurzy”

TRX

Všestrannost, funkčnost a svalová zdatnost jako hlavní atributy cvičení na závěsném systému TRX. Benefity jsou nejen v redukci váhy, zpevnění středu těla, ale také získání potřebné fyzičky, která vám následně usnadní zvládnutí náročnějších cviků. Budete se cítit lépe jednak při tréninku v posilovně, tak i v každodenním životě. TRX také vřele doporučujeme Všem začínajícím cvičencům. Důvodem je libovolné nastavení obtížnosti daného cviku a to na základě sklonu těla, který při něm zaujmete.

KICKBOX

Kde jinde začít s bojovou lekcí než právě na bitevním poli. Lekce je určena jak začátečníkům, tak pokročilým bojovníkům. Lekcí Vás provede Dan Pešata, který přes 10 let aktivně zápasí v ringu. CO S SEBOU: na první hodině ti vše půjčíme, ale dlouhodobě doporučujeme vlastní omotávky, boxerské rukavice a chránič na zuby.

 

Další služby

Posilovna

Osobní trénink

Bitevní kemp